Zapraszamy codziennie
od 9.00 do 23.00

Rezerwacja miejsc
tel. 84 6386256Wejść: 94922

W Rynku Wielkim w pięknych renesansowych piwnicach kamienicy Zamoyskich usytuowana jest Restauracja Padwa. Kamienica zaprojektowana została przez architekta z Padwy Bernarda Morando.

Morando, główny projektant Zamościa, wybudował ją dla Włocha Franciszka Telaniego, ale już w 1599r. znalazła się we władaniu fundatora miasta, kanclerza Jana Zamoyskiego.

We wnętrzach Restauracji obejrzycie Państwo: Zamość w starej fotografii - są to ciekawe zdjęcia miasta w okresie międzywojennym, a także portrety Ordynatów Zamoyskich i osobistości Zamościa.

Jako pierwsi w Zamościu wprowadziliśmy w menu restauracji oryginalne potrawy nawiązujące do tradycji włoskich i węgierskich. Proponujemy specjały kuchni polskiej, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych smakoszy.

Organizujemy przyjęcia weselne, komunijne, imprezy biznesowe i obsługujemy zorganizowane grupy wycieczkowe (do 100 osób).

Gdy planujesz imprezę w domu - zamów catering do domu. Pozwoli to na zaoszczedzenie czasu a profesjonalne przygotowanie dan podniesie rangę organizowanego spotkania. Na spotkania biznesowe lub konferencje przygotowujemy przekąski, sałatki jak też dania na ciepło. Menu ustalamy indywidualnie z klientem.

Zachowanie renesansowego charakteru restauracji, jedyna w swoim rodzaju jakość usług dały podstawy do przyznania przez Kapitułę Wydawnictwa Pascal najwyższego wyróżnienia "OBIEKT Z WYJĄTKOWYM KLIMATEM

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po wnetrzach
Restauracji Padwa dostępnego pod linkiem:
 
Zapraszamy codziennie od godz. 9.00 do 23.00.